• Súčasnosť

• V školskom roku 2006/2007 v škole študovalo 298 študentov. Osemročná forma štúdia ma zriadené po jednej triede v ročníkoch príma až oktáva. Učebný odbor 79 02 5 gymnázium je zameraný na vyučbu cudzích jazykov ( 73 - cudzie jazyky).

Vo štvororčnej forme sú zatiaľ otvorené prvé tri ročníky po jednej triede vo všeobecnom študijnom odbore 79 02 5 00 gymnázium.

Vzdelávanie v oboch formách štúdia zodpovedá všeobecným požiadavkam kladených na vychovno vzdelávací proces. Tento proces je zameraný na integrálnu výchovu mladého človeka a jeho správnu orientáciu v hodnotovom rebríčku spoločnosti.

V školskom roku 2006/2007 opustila brány našej školy už štvrtá trieda osemročného gymnázia.

Prijímacie konanie pre školský rok 2007/2008 zabezpečilo zvýšeni počtu tried na 12, napĺňa sa už aj štvorročná forma štúdia a počet študento v sa zvyšuje na 320.

V škole neustále prebiehajú rekonštrukčné práce, zamerané na prípravu nových študijných priestorov. Všetky rekonštrukčné práce sú financované z vlastných zdrojov nakoľko štát neštátnym školám neprispieva. Aj napriek tomu sa škola teší záujmu o štúdium a snaží sa vytvárať čo najlepšie podmienky.